Oznamy

Milí naši klienti,

Nepíše sa nám táto správa ľahko a veľmi dlho sme nad ňou rozmýšľali. Už je to jeden rok čo pre Vás vytvárame miesto pre jogu, relax, workshopy, pohodu a radosť. Radi by sme v tom aj naďalej pokračovali a boli tu pre Vás, no s momentálnymi nákladmi a podmienkami štátu je to veľmi náročná úloha.

Preto Vám chceme oznámiť, že od 1.10.2018 bude cena vstupného:

-         prvý vstup do štúdia - zadarmo

-         Jednorazový vstup 7€

-         Permanentky zostávajú nezmenené:

-         5 vstupová permanentka – 25€

-         10 stupová permanentka – 47€

-         15 vstupová permanentka – 70€

-         20 vstupová permanentka – 90€

Všetky permanentky majú platnosť 3 mesiace.

Tí z Vás, ktorí poznajú Yoga&pilates studio viete, že sa snažíme šíriť jogu, zdravie a radosť tým najlepším spôsobom ako len môžeme. A to naším osobným prístupom k Vám a vytváraniu domáckeho prostredia, v ktorom sa spoločne stretávame a chceme Vám odovzdať čo najviac toho čo vieme na zlepšenie Vášho zdravia a života. Tak to zostane aj naďalej a peniaze budú používané na:

-         Zvýšené náklady (poplatky, nájomné, energie)

-         Zlepšovanie služieb pre Vás (pomôcky pre Váš komfort)

-         Opravy a udržiavanie štúdia (keď sa niečo pokazí)

-         Lepšie ohodnotenie našich inštruktorov – aby sme mali vždy usmiatych ľudí plných energie, ktorí sa o Vás starajú

-         Tvorbu rezervy na leto (väčšina z Vás je počas leta radšej vonku, pri vode, či na dovolenke a my s tým musíme rátať)

 

Pevne dúfame, že nám zostanete verní a podporíte nás v tom, čo robíme, aby sme to dokázali robiť aj naďalej a ešte lepšie.

Samozrejme Váš názor si vážime a budeme radi, ak nám budete priebežne dávať spätnú väzbu na inštruktorov, alebo na prípadné zlepšenie kvalít štúdia. Každý má svoje dni, ale chceme sa správať čo najprofesionálnejšie. Dajte nám vedieť.

Ďakujeme za Vás, za všetko. Vaše Yoga&pilates studio.