Joga je o prístupe k sebe samému a k ľuďom. A presne tak ku Vám pristupujeme aj my. Profesionálne, ľudsky, šetrne a najmä s radosťou a úsmevom. 

Každého z nás občas trápia nejaké bolesti (bolesti hlavy, chrbtice či kĺbov), zdravotné problémy (vysoký krvný tlak, zažívacie ťažkosti a pod.), únava, nedostatok energie alebo stres, ktoré odzrkadľujú náš životný štýl a sedavé zamestnanie. Stretli sa s nimi aj naši učitelia, no joga im ukázala cestu, ako sa cítiť lepšie a zdravšie a odovzdávať svoje skúsenosti ďalej. 

Rozhodli sme sa vytvoriť jogové  štúdio , v ktorom budete cvičiť pod dohľadom profesionálnych inštruktorov jogy. Naši inštruktori sú tu pre Vás ako aj všetko naše zariadenie. Prevedú Vás kurzami jogového cvičenia spojeného so správnym dychom a pocitom relaxu. Radi odpovedia na Vaše otázky, bezplatne poradia, pomôžu Vám vytvoriť harmóniu a radosť zo života, pretože Vaša radosť je aj našou radosťou. Výnimočnosťou nášho štúdia je individuálny pracovný prístup ku každému klientovi.


Zažite pohodu pri cvičení jogy. Príďte si zacvičiť! Doplňte si energiu na začiatku dňa alebo po celom dni a odídete s úsmevom na tvári.  

„Všetko, čo nezvládnete Vy, zvládne joga. 

Tešíme sa na Vás! 

Vaše/naše jogové štúdio...